Gdzie nas znaleźć

Nasze lokalizacje

Co łączy Dziwnów i Pobierowo oprócz naszych apartamentów? Przepiękne ścieżki rowerowe a szczególnie szlak nadmorski błękitny. Świetna trasa która w 90% prowadzi przez las, blisko morza a z dala od ruchu ulicznego.

Apartament Marina View

Dziwnów

Urozmaicona miejscowość pod względem architektonicznym. Zobaczyć tu można nowoczesne obiekty hotelowe jak i stare budynki, domki. Wszystko to współgra ze sobą i tworzy ciekawy kurort z długą plażą i portem morskim. Dziwnów położony jest nad Morzem Bałtyckim, nad rzeką Dziwna oraz nad Zalewem Kamieńskim i Zatoką Wrzosowską. To idealna miejscowość dla osób lubiących sport. Oprócz długich tras rowerowych można uprawiać tu kajakarstwo windsurfing, kitesurfing.
 Można jeździć na nartach wodnych i uprawiać wakeboarding. Dziwnów to także port że statkami i targ ze świeżą rybą. Bardzo znanym miejscem jest także Marina- port jachtowy, Zachodniopomorski Szlak Żeglarski. To bardzo nowoczesne miejsce przyjazne miłośnikom sportów wodnych. Dziwnów to także sklepy, bary, restauracje, duża baza noclegowa i dużo innych atrakcji: regaty, koncerty, festyny oraz festiwal gwiazd sportu.  

Apartament Baltic Residence

Pobierowo

Przepiękna miejscowość wypoczynkowa która charakteryzuje się długą ulicą główną która biegnie wzdłuż morza przez całą miejscowość tj około 4 km. Z licznymi sklepami, barami, domami,hotelami czy apartamentami tworzy wyjątkowy klimat. Całe Pobierowo otoczone jest zielenią, większość to lasy sosnowe. Brzegi klifowe, zadrzewione wydmy to dom dla wielu gatunków ptaków i nalezy do terenów chronionych Natura 2000. Pobierowo to także przepiękna szeroka, piaszczysta plaża która latem tętni życiem a jesinią i zimą przyciąga turystów którzy kochają długie spacery, szukają bursztynów, muszli a przede wszystkim spokoju z dala od miejskiego gwaru.

Co robić w okolicy

Atrakcje
Wybrzeże gwarantuje pobyt pełen wrażeń. Zobacz popularne atrakcje.
Pobierowo
Dom Ewy Braun
Rewal
Aleja Róż
Dziwnów
Park Miniatur i Kolejek
Niechorze
Latarnia Morska
Trzęsacz
Ruiny Kościoła
Rewal
Park Wieloryba

River Sea

W naszych dwóch miejscowościach pomorza zachodniego , w jakich znajdują się apartamenty, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy nocleg w znakomitej lokalizacji skąd jest bardzo blisko do szerokich plaż, wody, terenów zielonych czy centrum.
Sprawdź Dostępność
RiverSea